Dzień dobry świecie…

Dzień dobry!

Chciałam Cię powitać serdecznie na blogu mojej strony internetowej…

Jestem niezmiernie dumna, że udało mi się stworzyć w internecie przestrzeń z moją twórczością, niezależną od innych miejsc… Zależało mi, aby strona podczas Twojej obecności była dla Ciebie prosta, przejrzysta i intuicyjna i posiadała wszelkie niezbędne informacje związane z moja działalnością. Mam nadzieję, że podróż po wszelkich zakładkach będzie dla Ciebie przyjemna i z chęcią wrócisz do mnie ponownie 🙂

O czym będziesz mogła tu poczytać na moim blogu?

O sutaszu i wszystkich sprawach z nim związanych. O moich sukcesach i porażkach, które nieustannie towarzyszą mi w drodze artystycznej. O projektach artystycznych, w których brałam udział. O pięknej biżuterii wykonanej na zamówienia moich klientek. O nowościach i stworzonych przeze mnie kolekcjach. O produktach, z których tworzę biżuterię. 

Wcześniej przez kilka lat również tworzyłam biżuterię, ale innego rodzaju: skromną, delikatną, o małych gabarytach, w codziennej, wieczorowej i ślubnej odsłonie. 

Jednak moja kreatywna dusza tęskniła za czymś wyjątkowym… Chciałam tworzyć biżuterię niespotykaną, o awangardowej formie, która będzie przyciągać wzrok i zdobić kobietę niczym królewskie klejnoty

Potrzebowałam czegoś, co doda mi skrzydeł, rozwinie wyobraźnię i pozwoli na prawdziwie artystyczną przygodę.

Sutasz to biżuteria dla odważnych kobiet, które lubią wyróżnić się z tłumu, a dla podkreślenia urody chcą założyć coś oryginalnego i niespotykanego.

Jeśli jesteś jedną z tych kobiet, miło Cię gościć w mojej przestrzeni 

Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry